Automobilių supirkiams

Dar niekada automobilių supirkimas nebuvo toks paprastas!

auto supirkimas vilniusTai visiška tiesa. Mūsų katalogas sukurtas tam, kad palengvintų tiek automobilių supirkėjų, tiek automobilius parduodančių žmonių darbus. Būtent todėl sukūrėme patogią automobilių supirkimo paslaugą internete. Nuo šiol automobilių supirkimas taps patogesnis ir efektyvesnis, o sudaryti sandoriai nepaliks nepatenkintų pusių.

Kaip tai veikia?

Mūsų katalogas vienija geriausius šalies automobilių supirkėjus ir pavienius automobilių pardavėjus. Katalogas suteikia galimybę per trumpiausią laiką rasti Jums reikalingą supirkėją ar pardavėją. Tereikia užsiregistruoti sistemoje, pasirinkti atstovaujamą pusę, prisistatyti ir Jūs jau esate katalogo narys. Užpildykite anketą, nurodydami, kokie sandorio kriterijais Jus domina ir sistema Jums pasiūlys Jūsų reikalavimus atitinkantį pardavėją arba tiekėją.

Kodėl verta naudotis Superka.lt?

Ar žinote, kad frazės „automobiliu supirkimas“ internete kiekvieną mėnesį ieško 2 900 vartotojų? Tačiau vieningos platformos šiai paslaugai Lietuvoje iki šiol trūko. Todėl mes siūlome nebesiblaškyti po skirtingus automobilių skelbimų portalus, o ieškoti savo sandorio mūsų kataloge.

  • Taupykite savo laiką.
  • Pasirūpinkite greičiausiu sandoriu.
  • Bendraukite su patikrintais vartotojais.
  • Matykite visą informaciją vienoje vietoje.
  • Gaukite visus naujausius skelbimus iš karto.

Pardavėjams

Nusprendėte, jog laikas keisti automobilį ir įsigyti naują transporto priemonę? Superka.lt – geriausia vieta tuo pasirūpinti. Mūsų kataloge rasite geriausius Lietuvos supirkėjus, nuolat ieškančius parduodamų automobilių. Visi mūsų kataloge užsiregistravę supirkėjai – kokybiški ir patikimi Lietuvoje automobilių supirkimu besiverčiantys verslininkai, užtikrinantys sandorio oficialumą ir patikimumą. Mūsų kataloge paskelbti pasiūlymą galite dvejopai.

  • Jei radote Jums patikusį supirkėją, savo automobilį galite pasiūlyti jam.
  • Tačiau jei norite parduoti už geriausią kainą – siūlymą galite skelbti visiems supirkėjams ir pasinaudoti geriausiu ir palankiausiu Jums pasiūlytu sprendimu.

Supirkėjams

Atsibodo kasdien budėti skelbimų portaluose ir laukti naujų parduodamų automobilių? Mūsų katalogas skirtas tam, kad nebereikėtų sekti kelių dešimčių skelbimų portalų, nes dabar viską rasite vienoje vietoje. Čia keliami naujausi parduodamų automobilių skelbimai, o svarbiausia – Jūs patys galite nuspręsti, kaip baigsis pirkimo sandoris. Pasiūlykite Jums palankiausias sąlygas ir garantuosite sau bendravimą tik su tais klientais, kuriems nebereikia papildomų įtikinėjimų ir įrodymų. Automobiliu supirkimas su superka.lt tampa dar greitesnis, patogesnis ir patikimesnis!