Automobilio paruošimas žiemai

automobilio paruosimasLietuvoje turime ne tik pavasarį, vasarą ir rudenį tačiau ir šaltąjį sezoną – žiemą, todėl kiekvienam automobilio savininkui labai svarbus tinkamas automobilio paruošimas šaltajam metų sezonui. Nors panašu, kad klimatas keičiasi ir žiemos vis šiltėja, visgi spustelėjus tikram speigui ne vienas vairuotojas susiduria su automobilio užvedimo problemomis. Tikriausiai ir Jūs esate matę kaip po šaltos žiemos nakties ne vienas kaimynas neužkuria mašinos, bando ją temti lynu, užvesti nuo kito automobilio prijungtais laidais ir pan. Gal net ir Jums yra tekę tai patirti. Jausmas tikrai ne koks, rankos šąla, vaikus reikia nuvežti į darželį ar mokykla, o pats gerokai vėluojate į darbą. Nuotaika sugenda visai dienai. Tam , kad išvengti visų šių nemalonumų, tiesiog būtinas tinkamas automobilio paruošimas žiemai.

Daugelis mano, kad vienas iš sprendimo būdų yra garažas tačiau ne visi jį turi, o ir garaže stovintis automobilis paspaudus šalčiams gali neužsivesti, ką jau ir be kalbėti jei pavyks nuvažiuoti iki darbo, tačiau visą dieną prastovėjęs šaltyje automobilis neužsikurs, tuomet reiks rūpintis dar ir jo transportavimu – tai vėlgi papildomos ir bereikalingos išlaidos. Todėl verta žinoti, kad iš anksto tinkamai paruoštas automobilis nesukels jokių papildomų išlaidų ir negadins Jums nuotaikos.

Tinkamas automobilio paruošimas žiemai susideda iš keleto svarbių, vienas su kitu glaudžiai susijusių elementų, tai automobilio akumuliatorius, starteris, oro ir kuro filtrai, tepalai, žieminis kuras ir pakaitinimo žvakės (dyzeliniams varikliams), na ir be abejonės žieminės padangos. Verta žinoti, kad temperatūrai krentant gerokai žemiau nulio laipsnių, visi automobilyje esantys skysčiai gerokai sutirštėja, jie auto sistemoje cirkuliuoja sunkiau ir lėčiau, o tai stipriai apsunkina automobilio užvedimą. Todėl artėjant žiemai visus šiuos aukščiau išvardintus automobilio elementus tiesiog būtina pakeisti, ar bent jau profilaktiškai patikrinti pačiam ar nuvažiuoti pas automobilio meistrus kurie tai padarys už Jus.

Patikėkite, tinkamas automobilio paruošimas žiemai tai tikrai svarbus ir būtinas darbas kurį privalo atlikti kiekvieno automobilio savininkas, tam kad išvengtų papildomų finansinių išlaidų ar bereikalingo laiko gaišimo.